Scroll Top

Naše projekty

Projekt Nový Ružinov

Na Bajkalskej ulici v bratislavskom Ružinove sme realizovali výstavbu ďalšieho objektu v rámci projektu Nový Ružinov.

Projekt Nido II

N!DO 2 nadväzuje na prvú etapu výstavby nového bývania pri Kuchajde, doplnilo do tejto zóny ďalšie potrebné funkcie, významne sa rozšírili aj plochy zelene v území.

Projekt Čerešne lake

Prepracovaný projekt v bratislavskej Dúbravke s cieľom vytvoriť kvalitnú architektúru a bývanie pre komunity na území bývalých ovocných sadov.

Projekt GANSBERG

Prémiové bývanie na Kolibe, kopa zelene a pocit súkromia. Toto sú tri priority na ktoré sa zameral investor ITB Development, pre ktorého sme stavbu realizovali.

Projekt AMBER

V mestskej časti Bratislava- Devínska Nová Ves sme realizovali kvalitné bývanie za dobrú cenu. Rezidenčný projekt Amber sa nachádza pri závode Volkswagen a existujúcej zástavbe bytových a rodinných domov. Skladá sa z troch päťpodlažných objektov, bytových kobiek a exteriérových plôch.

Projekt Nido - ise.sk

Projekt NIDO

Na pozemku pri križovatke Tomášikovej ulice a Trnavskej cesty v Bratislave, oproti Klientskemu centru štátnej správy, vyrástol bytový komplex N!DO, ktorý patrí do portfólia developerskej skupiny Iuris Group. Generálnym dodávateľom komplexu bola spoločnosť ise.

Projekt Augustus od stavebnej spoločnosti ise s. r. o.

Projekt Augustus

Polyfunkčný dom vyrástol na trojuholníkovej parcele, pričom má pôdorysný tvar nepravidelného lichobežníka, ktorý vypĺňa časť trojuholníkovej parcely ležiacej pri ulici tak, aby vyhovel urbanisticko-priestorovým danostiam parcely a svetlotechnickým požiadavkám.

Projekt Mlynica od ise s. r. o.

Projekt Mlynica

Mlynica ponúka zaujímavé bývanie v podobe šiestich loftov s veľkorysou svetlou výškou a viacúrovňovým vertikálnym členením. Rozloha loftov je od 70 m2 až do 100 m2. Ku každému loftu patrí aj veľká terasa s výhľadom na mesto a široké okolie. Majitelia bytov si tak môžu užívať svoje súkromie a zároveň sú súčasťou komunity.

Projekt CASCA

Neďaleko bytového domu Dornyk na Ivánskej ceste v Bratislave-Trnávke sa nachádza obchodno-administratívna budova, ktorá sa stala novým sídlom spoločnosti CASCA pôsobiacej v oblasti osvetľovacej techniky. Štvorpodlažná budova doplnila uličnú líniu domov na Vietnamskej ulici a vytvorila nárožie s hlavnou Ivánskou cestou.

Projekt Nikola House

Nikola house dostal meno po Nikolovi Teslovi, po ktorom je pomenovaná ulica, kde je tento bytový dom postavený. Pozorovateľovmu pohľadu určite neujde farebné poňatie fasády. Kombinácia bielej fasádnej omietky a antracitových konštrukcií lodžií a rámov okien tvorí monochromatický základ pre farebné paravány.

Dornyk | ise.sk

Projekt Dornyk

Projekt Dornyk, ktorý svojím pomenovaním nadväzuje na historické pramene, je zasadený do prostredia zabývanej bratislavskej mestskej časti – Trnávky. Kedysi v minulosti bol priestor, kde byty vyrastú, súčasťou vajnorského chotára, v urbárnych análoch zaznamenaný ako Dornyk alebo Dvorník.

Projekt JAGA

Príbeh vydavateľstva JAGA napísal pred ôsmymi rokmi svoju novú kapitolu. Realizáciou vlastnej budovy v Lamači vydavateľstvo zhmotnilo svoje predstavy o dobrej architektúre a do života zároveň uviedlo ústrednú náplň svojej vydavateľskej činnosti: stavebnú prax.

IURIS House

Projekt IURIS House

Rozvážne a odvážne sme rešpektovali staré hodnoty, pričom sme sa neriadili len pamiatkarskými usmerneniami, ale hľadali aj príbeh. Darmo si však môžeme básniť, keď neexistuje symbióza s pánom staviteľom, s ktorým sa hľadá spoločná cesta, a to Oto vie. Nešli sme stále len do lacných riešení, aj keď samotná budova vyšla veľmi efektívne. Dôležité bolo komplexné riešenie.

Projekt Innotec

Stavba je osadená paralelne s novou obslužnou komunikáciou a tvorí tak uličnú čiaru ďalšej zástavbe. Stavba vytvára hmotovo jeden celok s vlastným vstupom a vjazdom pre nákladné autá. Pozemok zároveň dovolil rozvoj výroby v juhozápadnom smere. Prednú časť stavby tvorí trojpodlažná administratívna budova so zapustenou vstupnou časťou.

Toto je výber iba niektorých našich projektov. Pre viac informácií je nás nutné kontaktovať.