O nás

STAVIAME NA SKÚSENOSTIACH A TRADÍCII

Naša história siaha až do roku 1996, v ISE teda nájdete viac ako 20-ročné skúsenosti. Začínali sme v oblasti realizácie pozemných stavieb a tejto oblasti sa držíme dodnes. Tešíme sa z toho , že sme sa postupne cez realizáciu menších stavieb našou  prácou a snahou prepracovali k možnosti realizovať mnoho pekných a aj významných projektov.

Naša spoločnosť pôsobí počas realizácie projektov ako  generálny dodávateľ stavieb. Sú to najmä projekty  určené na bývanie alebo polyfunkčné objekty , administratívne , výrobné a obchodné budovy. Väčšinou sú to novostavby ale realizujeme aj rekonštrukcie objektov a máme za sebou aj  rekonštrukcie pamiatkovo chránených objektov.

Stavby realizujeme najmä v Bratislave a blízkom okolí , ale máme za sebou aj realizácie projektov a skúsenosti v Rakúsku.

AKO PRACUJEME?

Je pre nás samozrejmosťou  používanie  kvalitných materiálov a technológií ,  neustále sledujeme a uplatňujeme  najnovšie trendy a pracovné postupy. Vysokú  prioritu má u nás precízna príprava stavby. To, na čom si dávame naozaj záležať, je aj komunikácia s klientom a so všetkými dodávateľmi.

ZÍSKANÉ OCENENIA

Naša stavba IURIS HOUSE bola v roku 2006 nominovaná na hlavnú cenu v rámci prestížnych ocenení s názvom Stavba roka 2006 a získala aj ocenenie STU v Bratislave. V roku 2015 sme získali ocenenie ASB Stavebná firma roka 2015 v online hlasovaní verejnosti na www.asb.sk.

ISO CERTIFIKÁCIA KVALITY

Vlastníme certifikát systému manažérstva kvality ISO 9001, vďaka ktorému máte u nás záruku dodržiavania jednotlivých postupov a štandardov nielen formou prísľubu, ale aj pod dohľadom certifikačných autorít.

SILNÉ PARTNERSTVO

Našu prácu si v  roku 2006 všimla  rakúska stavebná spoločnosť Dipl. Ing. Wilhelm Sedlak GmbH, , ktorá v tom období hladala na slovenskom stavebnom trhu vhodný  subjekt na spoluprácu. Ich ponuku o vytvorenie  spoločného podniku sme prijali a tak sa spoločníkom v našej firme stala aj táto zahraničná stavbá spoločnosť, ktorá je na rakúskom trhu od roku 1945.

GENERÁLNY DODÁVATEĽ STAVBY

NAPROJEKTUJ A POSTAV

PROJEKČNÁ A INŽINIERSKA ČINNOSŤ

Zdieľaj na Facebooku: