Scroll Top

O nás

STAVIAME NA SKÚSENOSTIACH A TRADÍCII

Naša história siaha až do roku 1996, v ISE teda nájdete viac ako 25-ročné skúsenosti. Začínali sme v oblasti realizácie pozemných stavieb a tejto oblasti sa držíme dodnes.  Tešíme sa z toho, že sme sa postupne cez realizáciu menších stavieb našou prácou a snahou prepracovali k možnosti realizovať mnoho pekných a aj významných projektov.

Naša spoločnosť pôsobí počas realizácie projektov ako generálny dodávateľ stavieb. Sú to najmä projekty určené na bývanie, polyfunkčné objekty, administratívne, výrobné a obchodné budovy. Väčšinou ide o novostavby, no realizujeme aj rekonštrukcie objektov a máme za sebou aj  rekonštrukcie pamiatkovo chránených objektov.

Stavby realizujeme najmä v Bratislave a blízkom okolí a skúsenosti máme aj v Rakúsku.

AKO PRACUJEME?

Je pre nás samozrejmosťou používanie kvalitných materiálov a technológií, neustále sledujeme a uplatňujeme najnovšie trendy a pracovné postupy. Vysokú  prioritu pre nás má precízna príprava stavby. To, na čom si dávame naozaj záležať, je aj komunikácia s klientom a dodávateľmi.

ZÍSKANÉ OCENENIA

Naša stavba IURIS HOUSE bola v roku 2006 nominovaná na hlavnú cenu v rámci prestížnych ocenení  Stavba roka 2006 a získala aj ocenenie STU v Bratislave. V roku 2015 sme získali ocenenie ASB Stavebná firma roka 2015 v online hlasovaní verejnosti na www.asb.sk.

ISO CERTIFIKÁCIA KVALITY

Vlastníme certifikát systému manažérstva kvality ISO 9001, vďaka ktorému máte u nás záruku dodržiavania jednotlivých postupov a štandardov nielen formou prísľubu, ale aj pod dohľadom certifikačných autorít.

SILNÉ PARTNERSTVO

Našu prácu si v  roku 2006 všimla  rakúska stavebná spoločnosť Dipl. Ing. Wilhelm Sedlak GmbH, , ktorá v tom období hladala na slovenskom stavebnom trhu vhodný  subjekt na spoluprácu. Ich ponuku o vytvorenie  spoločného podniku sme prijali a tak sa spoločníkom v našej firme stala aj táto zahraničná stavbá spoločnosť, ktorá je na rakúskom trhu od roku 1945.

GENERÁLNY DODÁVATEĽ STAVBY

NAPROJEKTUJ A POSTAV

PROJEKČNÁ A INŽINIERSKA ČINNOSŤ