Gólovo atraktívny hokejový duel

V marci sme si na ľadovej ploche zmerali sily s elektroinštalačnou firmou Elimer. Na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave sa konal už druhý ročník priateľského hokejového stretnutia. Súboj sa tentokrát skončil šťastne pre hosťujúce mužstvo, ktoré sa tešilo z víťazstva 9:4. Elimer tak vyrovnal stav na zápasy zo vzájomných stretnutí na 1:1.

Priateľský hokejový zápas začal rozkorčuľovaním. Zapojili sa do neho nielen hráči oboch mužstiev, ale aj ich fanúšikovia, ktorí prišli povzbudiť svojich kolegov. Keďže hokej je v našej spoločnosti veľmi obľúbený, tento atraktívny duel prilákal na tribúnu takmer všetkých našich zamestnancov. Stretnutie sa hralo na 3 tretiny v dĺžke 20 minút bez prerušenia. O vysokú úroveň zápasu sa okrem hráčov z radov zamestnancov postarali aj draftovaní legionári, ktorých si pozvalo každé družstvo.

Stretnutie sa pôvodne malo odohrať na hlavnej hracej ploche štadióna Ondreja Nepelu, na ktorom excelujú hviezdy z KHL. Hoci sa to nepodarilo a duel sa nakoniec presunul do tréningovej haly, na jeho atraktivite to neubralo. Oba tímy bojovali ako o život a snažili sa strhnúť víťazstvo na svoju stranu. V napínavom zápase sa z víťazstva nakoniec tešili naši súperi. Hokejisti z firmy Elimer nám oplatili minuloročnú prehru 4:7. Stav vzájomných duelov je tak vyrovnaný.

Zápas prebehol vo výbornej atmosfére. Fanúšikovia oblečení do dresov svojich tímov s trúbkami v rukách hlasno povzbudzovali a hnali svoje družstvá k víťazstvu. V tradícii týchto priateľských duelov naďalej pokračujeme. Tretí ročník hokejového zápolenia sa v budúcom roku presúva opäť do Nového mesta nad Váhom.