Scroll Top

Projekt Amber – hrubá stavba dokončená!

Koncom januára sa ukončila hrubá stavba projektu Amber. Pri tejto príležitosti sa na spoločnej oslave v priestoroch objektu zišli pracovníci stavebnej firmy ise s.r.o. spolu s developerom a ďalšími hosťami. Spoločnosť ise s.r.o. je generálnym dodávateľom stavby AMBER, ktorá vyrastá v Devínskej Novej Vsi. Skladá sa z troch nízkopodlažných budov, ktoré ponúknu príjemné bývanie či už jednotlivcom, dvojiciam alebo rodinám. Záujemcovia si môžu vybrať z ponuky 156 bytov, od jednoizbových až po štvorizbové.


Na realizácii projektu od IURIS GROUP pracuje od minulého roku. Aktuálne spoločnosť ukončila hrubú stavbu a pokračuje v ďalších stavebných prácach. Dokončenie objektu je naplánované na koniec roka 2019.

Všetky stavebné etapy sú v súlade s časovým harmonogramom. Stavebné práce pokračujú v interiéri postupnou inštaláciou zdravotechniky a osádzaním sadrokartónov. Spustili sme do prevádzky kotolňu a koncom marca sa začne s realizáciou poterov,“ hovorí dozorujúci majster zo spoločnosti ise s.r.o.

Zdieľaj na Facebooku: