Scroll Top

Novovznikajúci projekt AMBER

Spoločnosť ise s.r.o. sa stala generálnym dodávateľom stavby novovznikajúceho projektu Amber. Ten vyrastie v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves.

Novovznikajúci projekt AMBER

Projekt je určený tým, ktorí hľadajú príjemný štandard za dobrú cenu a zároveň im vyhovuje bývať mimo centra. Projekt Amber sa bude skladať z troch nízkopodlažných budov, ktoré ponúknu príjemné bývanie či už jednotlivcom, dvojiciam alebo aj rodinám. Záujemcovia si môžu vybrať z ponuky 156 bytov, od jednoizbových až po štvorizbové.

AMBER je ďalším z radu developerských projektov spoločnosti  IURIS GROUP, ktorá stojí za viacerými projektami v Bratislave. „So spoločnosťou IURIS GROUP spolupracujeme aktuálne aj na projekte Nido v bratislavskom Novom Meste. Pre nás má vysokú prioritu precízna príprava stavby. Na základe skúseností preto vieme, že developer kladie dôraz na kvalitu stavby,“ hovorí projektový manažér zo spoločnosti ise s.r.o.

Predajca už spustil predpredaj bytov. Tie sa predávajú v základnom štandarde, teda vrátane obkladov, dlažieb, laminátových parkiet, sanity, interiérových a bezpečnostných vchodových dverí. Súčasťou každého bytu je balkón. Byty na najvyššom poschodí disponujú terasou a tie na prízemí predzáhradkami. Ku každému bytu prislúcha pivničná kobka.