Scroll Top

AMBER

Obytný súbor Amber

Miesto: Devínska Nová Ves, Bratislava
Investor: IURIS GROUP, a.s.
Generálny dodávateľ: ise, s. r. o.

V mestskej časti Bratislava- Devínska Nová Ves sme realizovali kvalitné bývanie za dobrú cenu. Rezidenčný projekt Amber sa nachádza pri závode Volkswagen a existujúcej zástavbe bytových a rodinných domov. Skladá sa z troch päťpodlažných objektov, bytových kobiek a exteriérových plôch.

Za vzhľadom bytového súboru stojí skúsená kancelária Siebert + Talaš, ktorá získala zákazku víťazstvom v architektonickej súťaži. Úlohou architektov bolo nájsť rovnováhu medzi veľkosťou a kvalitou. Optimálny mix bývania vznikol vhodným riešením dispozícii jednotlivých bytov a ich zoradením.

V projekte sa nachádza 156 bytov s rôznymi metrážami, od jednoizbových až po štvorizbové v rozmeroch od 29 do 100 štvorcových metrov. Byty sú dostupné v základnom štandarde, teda vrátane obkladov, dlažieb, laminátových parkiet, sanity, interiérových a bezpečnostných vchodových dverí. Súčasťou každého bytu je balkón. Byty na najvyššom poschodí disponujú terasou a tie na prízemí predzáhradkami.Súčasťou projektu je aj parková úprava bezprostredného okolia a parkovacie kapacity na vonkajšej ploche.

Tešíme sa, že projekt Amber sme realizovali pre developera IURIS GROUP. S touto developerskou spoločnosťou sme spolupracovali aj v minulosti na projektoch: IURIS House, Nido 1 a momentálne na druhej etape projektu Nido 2.

Zdieľaj na Facebooku: